Podatelna:

e-mail: sekretariat[zavináč]spszengrova[tečka]cz

Vrátnice - spojovatelka:

Přípravné kurzy k jednotným přijímacím zkouškám pro 9. ročníky ZŠ

V rámci přípravy na jednotné centrální přijímací zkoušky do studijních oborů vzdělání s maturitní zkouškou, které se budou konat formou písemného testu z českého jazyka a literatury, a písemného testu z matematiky, nabízíme uchazečům o studium na SŠ Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám z českého jazyka a matematiky. Kurzy budou probíhat v měsících únor až duben 2018.

Přijímací zkouška do 1. ročníku je pro většinu uchazečů první velkou zkouškou a z tohoto důvodu jsou naše kurzy připraveny tak, aby si jejich absolventi své vědomosti, znalosti a dovednosti důkladně procvičili, upevnili a doplnili.

Kurzy probíhají po dobu 8 týdnů, vždy 1 x týdně 2 vyučovací hodiny a jsou ukončeny cvičným přijímacím testem včetně rozboru jeho řešení a výsledků. Výuka je vedena našimi zkušenými středoškolskými pedagogy s dlouholetou praxí vedení těchto kurzů.

Informační leták s harmonogramem jednotlivých lekcí a přihláška do Přípravného kurzu k přijímacím zkouškám ke stažení zde.

Informace o škole | Obory | Plán akcí | Ke stažení | Jídelna | Bakaláři - klasifikace ,rozvrh, zastupování, docházka | Školní facebook