Podatelna:

e-mail: sekretariat[zavináč]spszengrova[tečka]cz

Vrátnice - spojovatelka:

STUDIJNÍ OBORY

Střední průmyslová škola Ostrava – Vítkovice, p. o., (Zengrovka) je nositelkou prestižního titulu „DOPORUČENO ZAMĚSTNAVATELI“, který každoročně uděluje Klub zaměstnavatelů na základě hlasování firem. Ocenění je pečetí kvality a potvrzením zaměstnavatelů, že našim absolventům rádi nabídnou zaměstnání. Škola patří k jedné z nejlepších odborných škol v kraji, opakovaně získala 1. místo u státní maturity mezi odbornými školami MS kraje (2011, 2016).

Nabídka čtyřletých studijních oborů s maturitou:

Kód Obor ŠVP
23-41-M/01 STROJÍRENSTVÍ Strojírenství - Výpočetní technika
23-41-M/01 STROJÍRENSTVÍ Strojírenství - Automobilní technika
63-41-M/01 EKONOMIKA A PODNIKÁNÍ Management ve strojírenství
23-45-L/01 MECHANIK SEŘIZOVAČ Mechanik seřizovač - mechatronik

Nabídka tříletých učebních oborů s výučním listem:

Kód Obor ŠVP
23-56-H/01 OBRÁBĚČ KOVŮ Obráběč kovů

Zengrovka je moderní škola s téměř stoletou tradicí výuky nejen v oboru strojírenství. O její absolventy je mezi zaměstnavateli velký zájem. Je považována za centrum technického vzdělávání na Ostravsku. Škola spolupracuje s Národním strojírenským klastrem, Hospodářskou komorou a řadou zaměstnavatelů (ERWIN QUARDER CZ, TIMETAL, AXIS TECH, Huisman Konstrukce, ITT Holding CR, Maxion Wheels Czech, TATRA TRUCKS aj.)

Informace o škole | Obory | Plán akcí | Ke stažení | Jídelna | Bakaláři - klasifikace ,rozvrh, zastupování, docházka | Školní facebook